zarajsky: (Красавчик)
[personal profile] zarajsky


У зв'язку із внесенням змін до законодавства, громадські організації, статути яких не містять усіх ознак неприбутковості, повинні затвердити їх у новій редакції та подати до територіальних управлінь Міністерства юстиції для реєстрації змін.

Однак, у Харкові більшість громадських організації, вочевидь, не встигнуть здійснити цю процедуру та починаючи з січня 2017 року будуть зобов'язані сплачувати податок на прибуток.

Так в Харкові, для того щоб надати документи, керівники громадських організацій змушені приходити, до Головного територіального управління юстиції у Харківській області, ще затемно, та писатися у чергу на папірці.

Об'єктивно кажучи, на сайті управління є можливість зареєструватись в електронній черзі, однак я на власні очі бачив, як ці люди сиділи у загальній черзі, а реєстратор лише час від часу виходила та запитувала чи є хтось із електронної черги.
То я так і не зрозумів яку перевагу ця черга дає, якщо людина сидить аж пока не зайде у загальній черзі, або поки його не покличуть.

Як приклад, 12 грудня ті люди які прийшли до Харківського управління юстиції близько 10 ранку вже були у черзі тридцяті і це вірна ознака того, що документи сьогодні надати не вдасться.
Адже прийом документів веде лише 2 працівника управління, а для того щоб усе відсканувати та видати опис потрібно від 40 хвилин і більше.

Щоб бути конкретним, наприкінці листопада, коли ще не було такого ажіотажу, я займав чергу о 8 ранку та в був п'ятий у черзі, а із кабінету реєстратора я вийшов об 10 годині 30 хвилин.
Тобто щоб прийняти документи у 5 осіб два реєстратори витратили 2,5 години.

Але із наданням документів поневіряння громадської організації не закінчуються.
Бо після цього починається справжнє знущання, чи то скоріше робота на винищення.

Спочатку замість 3 робочих днів, як то передбачено Законом про держану реєстрацію, розгляд поданих документів буде тривати аж цілих 18 робочих днів або по іншому 3 тижні.
Так, закон дозволяє, «за необхідності», продовжити розгляд документів на 15 робочих днів, і зараз працівники управління юстиції таке продовження виправдовують великою кількістю звернень громадських організації.

Але насправді, точнісінько так вони продовжували розгляд документів і у липні і у серпні, а не лише у грудні 2016 року.
То виникає цілком слушне питання, яка необхідність, чи то, необхідність у чому саме, викликала такі продовження раніше.

Але йдемо далі.
Якщо ви громадська організація і сподівались, хай через три тижні, отримати документ про вашу реєстрацію, чи про реєстрацію змін до статут, то дідька вам лисого.
Бо через три тижні Головне територіальне управління юстиції, скоріш за все, наддасть вам відмову, а коли, відстоявши на морозі декілька годин, ви знову наддасте необхідні документи, то знову через 3 тижні (!!) вас може чекати чергова відмова!!

Чому знову відмова, запитаєте ви? Адже ви усе виправили!
Та просто тому, що ваші документи потрапили до іншого реєстратора і той придумав нові «недоліки».

Я навіть проводи експеримент.
Подавав два однакові статути, по різним громадським організаціям і отримував зовсім різні відмови.
У одного реєстратора зауваження були по одним пунктам статуту, а у другого зовсім по іншим.

І от в цей момент виникає цілком слушне питання, а хіба працівники управління юстиції не повинні спиратися на закон?
Виходить що ні, у кожного з них є своє бачення закону, чи то скоріш фантазії про його зміст, оскільки доволі часто, те що вони вказують у якості «недоліку», ніякого відношення до закону не має.


Так по одній із громадських організації серед недоліків, окрім інших, було зазначено, що відомості про керівні органи Організації не відповідають вимогам пункту 4 частини 1 статті 17 Закону, та в статуті відсутній порядок звітування керівних органів Організації перед його членами.
Хоча при цьому порядок звітування був визначений у п. 6.14 статуту, але реєстратор його просто «не знайшла», а інформація про керівні органи повністю відповідала вимогам закону.

Після того як документи були подані повторно, вже інший реєстратор серед недоліків зазначила, що в статуті відсутній порядок створення відокремлених підрозділів!
І це при тому, що статут взагалі не передбачав їх створення, та громадська організація не мала жодного наміру їх створювати!!!

Зараз ці документи подані до Харківського управління юстиції вже втретє і ми чекаємо, які ж нові недоліки нафантазують працівники управління.

По іншій громадській організації серед недоліків було зазначено що:
- членами організації не можуть бути особи яким виповнилось 14 років, а лише ті яким виповнилося 18 років;
- голова організації не може отримувати заробітну плату;
- в заяві про реєстрацію, назву організації англійською мовою потрібно зазначати разом з організаційно-правовою формою.

І це все при тому, що відповідно до:
- ст.8 Закону України «Про громадські об'єднання» членами громадської організації можуть бути особи яким виповнилось 14 років;
- ч.6 ст. 3 Закону України «Про громадські об'єднання» доходи або майно (активи) громадського об'єднання не підлягають розподілу між його членами (учасниками) і не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена (учасника) громадського об'єднання, його посадових осіб (крім оплати їх праці та відрахувань на соціальні заходи).

Ну а щодо організаційно-правової форми, то у самій формі заяви зазначено «*** Для громадських об'єднань англійською мовою або мовою національної меншини викладається тільки власна назва».
Але працівник юстиції, вочевидь, форму заяви, як то кажуть і в очі не бачив, якщо написав таку маячню.

Думаю вам усім добре зрозуміло, що коли заявник виправить такі «недоліки», то вже інший реєстратор напише, що таке виправлення не вірне і потрібно виправляти по іншому.

Ну добре, я маю які-не-які знання, що дозволяють критично оцінити подібні «зауваження», але більшість тих, хто звертається із документами щодо внесення змін то статутів громадських організації, це літні люди.
І от для них, у цій ситуації, настає «пекло на землі», а спроби привести документи, у відповідність до закону, перетворюються на справжнісіньку "сталінградську битву".

Вони раз-по-зраз приходять до управління юстиції і вже не розуміють, що від них потрібно і що ж їм писати в тих документах, бо один реєстратор каже одне, а коли вони приходять з документами через тиждень, то вже інший реєстратор каже зовсім інше.

Я навів приклади лише по двом організаціям, але як ви розумієте по решті, вочевидь, коїться теж саме.

І ось тут виникає цілком слушне питання, навіщо вони це роблять?
Навіщо в Харкові Головне територіальне управління Міністерства юстиції України влаштовує справжнісінький геноцид громадських організацій?


Що це, непрофесіоналізм і незнання законів, з боку працівників управління юстиції?
Тоді хто їх брав на цю роботу і за якими «техніко-тактичними характеристиками» оцінювались їх здібності і професійний рівень?

Чи може це зумисні дії направлені на перешкоджання державній реєстрації громадських організації та внесення змін до їх статутних документів?
І якщо це справді так, то тоді виникає питання, що мають на меті працівники, чи керівництво Харківського управління юстиції зумисне перешкоджаючи здійсненню реєстраційних дій?
Як гадаєте?

У цій ситуації більш за все дивує самоусунення Міністерства юстиції, від контролю за роботою Головного територіально управління юстиції у Харківській області.
Адже стан справ, із розглядом документів громадських організацій у м. Харкові, має бути добре відомий керівництву міністерства.

Невже не виникає питань, чому так багато дається відмов?
Чому майже у всіх без винятку випадках, починаючи з червня 2016 року, розгляд документів продовжується на значний термін?
Чому окремими громадськими організаціями документи надаються по три-чотири рази?

При цьому, щоб перевірити «професіоналізм» працівників Харківського управління, співробітникам міністерства навіть не потрібно виїжджати до Харкова, адже усі документи, надані громадськими організаціями, у відсканованому вигляді містяться у реєстрі, а повідомлення про відмову у державній реєстрації, якщо їх там немає, можна отримати електронною поштою.

Ну і на останок.
Щоб остаточно розставити, як то кажуть, усі крапки щодо ситуації, яка має місце у Харкові.

У понеділок я надав протокол про ліквідацію громадської організації.
Аналогічний протокол по товариству з обмеженою відповідальністю, державним реєстратор у департаменті міськради, розглядається відразу, у присутності заявника, та вся інформація щодо припинення, вноситься до реєстру.
І коли ти, через 15 хвилин виходиш від держреєстратора то уже можна йти до податкової, писати заяву про проведення перевірки, бо по цьому ТОВ уже розпочалася процедура припинення.

Натомість управління юстиції аналогічний протокол лише приймає, та після цього буде його розглядати, як ви думаєте скільки? Правильно!
Вісімнадцять робочих днів.

Ви розумієте співвідношення?!
В міськраді 15 хвилин…
А в управлінні юстиції три тижні!!!

І зовсім не факт, що вони при цьому не знайдуть у ньому "недоліків", та не доведеться надавати новий протокол.

Ось така фігня любі друзі…

ЗІ. Мене сьогодні, що називається допекли!

Date: 2016-12-14 07:13 pm (UTC)
From: [identity profile] akirich-pcroom.livejournal.com
Українською мовою озвучено студією адинплюсадин?

Такое впечатление, что у тебя в блоге рекламный блок на державній мові:)

Date: 2016-12-14 07:25 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Что, непривычно? :)))

Date: 2016-12-14 07:28 pm (UTC)
From: [identity profile] akirich-pcroom.livejournal.com
Не-а, у тебя на украинском больше опечаток получается. Словно через автоперевод прогнал.

Date: 2016-12-14 07:39 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
У меня всегда дофига опечаток и не будем скрывать правду, банальних ошибок.
Я безграмотен, совершенно безграмотен и не стесняюсь это признать.

У меня всегда по сочинениям было 5 за содержание и единица за орфографию и граматику.

Блин почему кто-то имеет право не знать какая протяженность Амазонки, а я не имею права не знать где и когда нужно ставить запятые.
Edited Date: 2016-12-14 07:51 pm (UTC)

Date: 2016-12-14 07:30 pm (UTC)
From: [identity profile] ineedfor.livejournal.com
А мені сподобалось, вельми вдячний!
Як у вас тільки сил вистачає на такі бюрократичні війни... Я як айтішник не можу, завжи прагну вдосконалювати подібні механізми, а не діяти у межах можливого, що дуже дратує.

Питання смаку, тож просто м'яко рекомендую переймати звичку писати замість ЗІ скорочення ПН (після написаного). Хоча і ЗІ теж підійде, та його рідше бачу.

Date: 2016-12-14 07:34 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Тоді вже ПМ - після мова.
Хоч я б іноді волів щоб то був пістолет макарова :))))

Date: 2016-12-14 07:37 pm (UTC)
From: [identity profile] nurcatblog.livejournal.com
Я конечно спокоен, стрессоустойчив, но вот....))) Мову то я читаю и даже в основном понимаю, но опять же вот....))))

Нет, я понимаю, что тебя одного дома оставили))) Но ведь ненадолго и с малым!!!)))

Что за внезапный всплеск патриотизмы?))))))

Date: 2016-12-14 07:50 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Хе...
Я ж 18 лет документы писал на украинском.
Очень и очень часто мне на нем и проще и легче, я нахожу такие обороты и слова которые потом на русский не знаю как и перевести.

Ну а если говорить вообще...
Любой большой текст рождается у меня в голове целыми кусками, абзацами.
Потом я его только дошлифовываю и наполняю подробностями.
Этот родился изначально на украинском :))

ЗЫ. Еще один пост на украинском http://zarajsky.livejournal.com/365869.html о поезде во Львов несколько лет назад. Глянь, может понравится :)))

Date: 2016-12-14 08:03 pm (UTC)
From: [identity profile] nurcatblog.livejournal.com
Надо тоже на родной язык переходить))

Почитал, сурово у вас все, я против!!!)))

А мова, если бы она полностью писалась бы кириллицей, была бы проще к восприятию. Но так же легко переводима. У русского языка наречий капец как много даже на территории России.

Date: 2016-12-14 09:31 pm (UTC)
From: [identity profile] den-rom.livejournal.com
А мова, если бы она полностью писалась бы кириллицей" - а она на чем еще пишется?

Date: 2016-12-14 09:48 pm (UTC)
From: [identity profile] nurcatblog.livejournal.com
Возможно я сейчас жуткие вещи для украинского патриота скажу)) Но много ездя по России, где все вроде как на русском говорят заметил такую вещь))

Башкирия, говор ближе к московскому.
Челябинская область. Говор свой.
Екатеринбург, разговаривают отлично от Челябинска и Башкирии.
Пермь. Снова свое наречие.
Самара. Самарца я даже в Москве по говору узнаю.
Вологодская область я не всегда их понимаю. Если бы не жил некоторое время, слабо понимал бы.
Карелия, то же самое, говор, отличный даже от ближайших соседей в Вологде.
Так же и украинский язык. Наречие русского, только и всего. Ну само собой примесь турецкого, румынского, польского и тд языка. Исторически территория Украины вечно то под поляками была, то под турками.

И кстати, то, что я про украинский язык сказал и его связь с русским, это ни хорошо и не плохо. Это как есть.
Edited Date: 2016-12-14 09:49 pm (UTC)

Date: 2016-12-14 10:13 pm (UTC)
From: [identity profile] den-rom.livejournal.com
вообще-то я однозначный вроде бы вопрос задал! но в ответ почему то получил 100500 символов про наречия башкиров и прочих народов рассеиматьи

...это ни хорошо и не плохо. Это как есть. - это всего-лишь как есть в твоей черепушке! не больше и не меньше! и да, верно, это ни хорошо, но и не плохо!

Date: 2016-12-14 08:28 pm (UTC)
From: [identity profile] zhzhitel.livejournal.com
Удивил )

Date: 2016-12-14 08:33 pm (UTC)

Date: 2016-12-14 08:45 pm (UTC)
From: [identity profile] sen-semilia.livejournal.com
а мне жж всё перевёл

Date: 2016-12-14 08:47 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Не знал что у него есть такая функция!

Date: 2016-12-14 08:51 pm (UTC)
From: [identity profile] sen-semilia.livejournal.com
но я не прочитала :-(
слишком много текста :-)

есть, всегда предлагает!

Date: 2016-12-14 09:30 pm (UTC)
From: [identity profile] den-rom.livejournal.com
это че ваще такое?? ЖиЖа - территория русскаго языка! его и так бедного везде изничтожают (http://den-rom.livejournal.com/10323.html), тут еще ты вылез со своей укромовой...

Date: 2016-12-14 09:32 pm (UTC)
From: [identity profile] tiresome-cat.livejournal.com
День, когда украинские чиновники начнут исполнять свои обязанности "належним чином" и в точном соответствии с Законом, нужно будет объявить государственным праздником.

Date: 2016-12-15 05:59 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Это да :)

Date: 2016-12-14 09:42 pm (UTC)
From: [identity profile] oraushenbah.livejournal.com
Гарний текст.

Date: 2016-12-15 05:59 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Дякую :))

Date: 2016-12-14 09:51 pm (UTC)
From: [identity profile] sdas108.livejournal.com
А що це за ознаки неприбутковості?

А то есть тут у меня одна общественная организация. Помню после НГ пустые бланки в налоговую сдавал. А что теперь делать? Просветите пожалуйста. Сколько консультация стоит?

Date: 2016-12-14 10:24 pm (UTC)
From: [identity profile] pan-baklazhan.livejournal.com
Если кратко, то в Устав нужно внести пару абзацев, суть которых сводится к тому, что в случае ликвидации организации её имущество передаётся другой организации или в бюджет государства. В противном случае вы лишаетесь признаков некоммерческой организации, и больше тряхомудии с налоговой. В моём случае имеется некоторое движение средств на счету, вместо пустого бланка, потому мне актуально. Как вам - не знаю, думаю, пан Зарайский просветит.

Date: 2016-12-14 11:35 pm (UTC)
From: [identity profile] sdas108.livejournal.com
Да, жду ответа пана Зарайского ))

Date: 2016-12-15 06:03 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Вот это должно быть в уставе

Контролюючий орган здійснює включення неприбуткової організації до Реєстру в разі, коли організація відповідає таким вимогам:
- утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;
- установчі документи неприбуткової організації містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;
- установчі документи неприбуткової організації передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету в разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Положення цього абзацу не поширюється на об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
- установчі документи неприбуткової організації передбачають, що доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Если чего-то нет организацию исключат из реестра не прибыльных и она должна будет платить налог на прибыль со всех денег которые ей поступают включая членские взносы и благотворительную помощь....

Date: 2016-12-15 04:30 pm (UTC)
From: [identity profile] sdas108.livejournal.com

Ага, спасибо. Т.е. если никаких поступлений и движения нет, то и переживать нечего. Как обычно сдавать пустые декларации. Правильно?

Date: 2016-12-15 06:45 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Да.
Только вместо деки не прибыльной будет дека по прибыли но пустая.

Date: 2016-12-14 10:21 pm (UTC)
From: [identity profile] pan-baklazhan.livejournal.com
Я сподівався, що громадські організації якось об"єднаються та пошлють цю ініціативу Мінюсту подалі. Але фіг там - усі тихенько побігли перереєстровувати статути, аби заповісти своє майно у випадку ліквідації іншій НУО "або державі". Ну й я поперся, а шо робити?

В нас таких жахів нема, але з районів тепер треба пертися в обласний центр. Теж мало радості. Можна, звісно, поштою, але поки вона дійде, поки вони проглянуть...

Date: 2016-12-15 06:05 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Яким же чином вони пошлють коли це внесено до податкового кодексу та постановою КМ України затверджено порядок включення та виключення.
Не внесуть зміни станут платником податку на прибуток...

Date: 2016-12-15 09:09 am (UTC)
From: [identity profile] pan-baklazhan.livejournal.com
Та вже запізно.
Просто можна було, знаючи про ці новації, вимагати від КМУ скасувати їх - як безглузді і такі, що заважають розвитку громадського суспільства ітд.
Я особисто дізнався про нововведення в серпні, від податківців.

Date: 2016-12-14 11:02 pm (UTC)
From: [identity profile] strangerdiary.livejournal.com
Про громадські неприбуткові цікаво. Чи можна якось персонально проконсультуватись?
Небезкоштовно, якщо треба.

Date: 2016-12-15 06:00 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Звісно можна :))

Date: 2016-12-15 08:24 am (UTC)
From: [identity profile] denmet.livejournal.com
Есть подозрения, что за "благотворительность" решили взяться, как способ отмывания денег.

Date: 2016-12-16 09:14 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Это функция налоговой а не юстиции.

Date: 2016-12-15 02:56 pm (UTC)
From: [identity profile] alternativamira.livejournal.com
Простите после моей статьи о том, как мать уморила своих детей голодом (мальчик погиб, а за жизнь девочки сражаются врачи) я написал статью опрос
Голосование лишить ли участников майдана родительских прав
Вот ссылка. http://alternativamira.livejournal.com/145066.html Если не трудно примите участие в голосовании, если вам не безразлична судьба детей.

Date: 2016-12-16 12:54 am (UTC)
From: (Anonymous)

Сколько можно...
Те кто не в курсе - последнее время только и слышно "ай ай ай я простоял в очереди с 8 утра" "мне отказали 3 раза"
А теперь внимание, правильный ответ:
Раньше, скажем , когда политика ведения была немножко другая по ГО - да в очередях не стояли, а знаете почему? Потому что принимали все, а потом отказывали, быстро и без очередей. Теперь людям, пытаются сразу указать на ошибки (не на опечатки, а на пункты и формулировки, которые запрещены ЗУ), что бы человек не ждал пока бюрократическая машина выпишет ему бумажку о том что он ступил, а пришел на следующий день с исправленым и сдал!
Поэтому очереди, т.к. вычитать устав и проверить пакет документом это не 5 минут.
Насчет того что отказывают - читайте закон внимательнее уважаемые, не получается - нанимайте юриста или другого юриста!
Работаю по этому направлению и с этими людьми без денег, а просто по человечески, не первый год и знаю как было, как есть и как будет!

Date: 2016-12-16 09:11 am (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Закон говорите нужно читать?
А сотруднику управления юстиции его читать видимо не нужно?!?!?

Процитирую еще раз если у вас плохо со зрением.
По іншій громадській організації серед недоліків було зазначено що:
- членами організації не можуть бути особи яким виповнилось 14 років, а лише ті яким виповнилося 18 років;
- голова організації не може отримувати заробітну плату;
- в заяві про реєстрацію, назву організації англійською мовою потрібно зазначати разом з організаційно-правовою формою.

І це все при тому, що відповідно до:
- ст.8 Закону України «Про громадські об'єднання» членами громадської організації можуть бути особи яким виповнилось 14 років;
- ч.6 ст. 3 Закону України «Про громадські об'єднання» доходи або майно (активи) громадського об'єднання не підлягають розподілу між його членами (учасниками) і не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена (учасника) громадського об'єднання, його посадових осіб (крім оплати їх праці та відрахувань на соціальні заходи).

Ну а щодо організаційно-правової форми, то у самій формі заяви зазначено «*** Для громадських об'єднань англійською мовою або мовою національної меншини викладається тільки власна назва».

Date: 2016-12-16 12:03 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Минус на минус не дает плюс.
Если один нашел одни недоработки, другой регистратор другие - это не значит , что их нет верно?
Не всегда получается трактовать ЗУ и формулировки в уставах, в таких вопросах, одинаково. У Вас вот вообще третье мнение.
А вообще, как я писал выше, регистраторы не должны у Вас проверять на приеме ровным счетом ничего и закон со мной, здесь, полностью солидарен. По всем ЗУ и НПА должно быть так: приняли, нашли ошибки, облекли это в форму оф. письма, отправили Вам по почте, повторить 5 раз.
Вам на встречу идут, проверяя при Вас же, но Вы всегда можете отстоять свое право на "по как положено".
Насчет разной трактовки регистраторами - проверил один регистратор, исправили ошибки - приходите к тому же регистратору, в этом вообще проблемы нет! Так делается с юр. лицами в Палате на Московском и тут в РС на Науки тоже.
Да чаще всего, процедура дольше, чем хотелось бы и регистраторов меньше, чем необходимо, но над Вами никто не "издевается".

Date: 2016-12-16 05:10 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
"Если один нашел одни недоработки, другой регистратор другие"
Это означает что первый составил некачественный правовой высновок и его нужно привлечь в дисциплинарной ответственности.

"повторить 5 раз"
Нет милейший, повторить 5 раз когда каждый раз находят новые недоработки это называется издевательство.
Но в эту игру можно играть и вдвоем.

Я для себя принял решение.
Во всех доверенностях я прописываю право подавать жалобы и ставлю срок действия доверенности год.
После того как организация будет зарегистрирована я буду садится и писать жалобу, для начала в Министерство юстиции, а если оно не отреагирует как должно значит дальше администрация президента, кабмин и т.д.

И если организацию зарегистрируют только с пятого раза значит пусть привлекают к ответственности первых 4 регистратора и их непосредственного руководителя за некачественные правовые высновки и/или за замечания которые противоречат закону.
Значит пусть тем у кого "Не всегда получается трактовать" будет выговор и лишение премии/надбавки в месяц выговора.

В самых крайних случая это будет заявление о преступлении в прокуратуру по 356 или 367 УК в зависимости от обстоятельств, а если прокуратура не внесет в ЕРДР то следственному судье.

Они издеваются возвращая документы по 5 раз?
Ок, как я уже сказал в эту игру можно играть и вдвоем, я тоже буду издеваться.
Путем написания жалоб и заявлений о преступлении, а также буду записываться на прием приходить с видеокамерой (я ведь еще и журналист и член НСЖУ так что если они запретят мне снимать я буду вызывать полицию и писать заявление о преступлении по 171 УК Украины), что бы снять ответы на мои вопросы, почему так происходит.
Так, значит так.

"приходите к тому же регистратору, в этом вообще проблемы нет"
Я с удовольствием но как раз в этом проблема.
Если на московском сидят все регистраторы на на Петровского принимают по очереди.
По словам регистратов из юстиции никакого графика приема нет и начальник их отдела в ручном режиме решает кто будет принимать на текущей неделе и в какой день.
Если они повесят график я с удовольствием буду ходить к конкретному регистратору.
Edited Date: 2016-12-16 05:13 pm (UTC)

Date: 2016-12-16 12:39 pm (UTC)
From: (Anonymous)
С 14 можно только детским и молодёжным организациям.
С 14 и 16 можно только детским и молодёжным организациям, соответственно.
Это так на вскидку, сразу. Так может быть Вы все таки не достаточно внимательно читаете ЗУ ?
Не нужно раздувать проблему где ее нет, если Вы действительно за справедливость и осмысленный подход, а не оперируете целями выгоды, в каком бы то ни было виде.

Date: 2016-12-16 12:49 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
Без всяких "всикдок".
Членами обычной организации могут быть лица с 14 лет, а детских и молодежных до 14 лет.

"Так может быть Вы все таки не достаточно внимательно читаете ЗУ"
А может я сначала получил письменно разъяснение Министерства юстиции по этому вопросу?
Я ведь так и сделал... :)))

"если Вы действительно за справедливость "
Я в первую очередь за то что бы управление юстиции не выдумывали несуществующие недостатки и не высасывали их из пальца преследуя непонятные мне цели.

Date: 2016-12-17 12:27 am (UTC)
From: [identity profile] alternativamira.livejournal.com
Вводная в историю Украины
Пробую себя в новом для себя жанре история. Где популярно и доступно рассказываю историю наших соседей. Вот ссылка:
http://alternativamira.livejournal.com/146348.html
Если будет не трудно оценить мой труд. Высказать своё мнение. Нужно ли мне вообще писать такую доступную для людей историю доступным языком. Ну и вообще в целом как получилось? Будет любопытно ваше мнение.

Доброе утро!

Date: 2016-12-18 01:55 am (UTC)

Date: 2016-12-19 12:03 pm (UTC)
From: [identity profile] valerytan.livejournal.com
за "дідька вам лисого", дякую Вам, Сашко!

Date: 2016-12-21 08:26 pm (UTC)
From: [identity profile] zarajsky.livejournal.com
То нема за шо :)

December 2016

S M T W T F S
     123
45 678 910
11 1213 141516 17
18 192021 22 2324
25262728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:33 am
Powered by Dreamwidth Studios